Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/iclinica/domains/naprawaiphone.wroclaw.pl/public_html/wp-content/themes/stanleywp/functions/function-extras.php on line 70
FAQ - iClinica - Pogwarancyjny serwis AppleiClinica – Pogwarancyjny serwis Apple

FAQ

Jeśli mam iPhone, iPad, iMac w „częściach” to czy mogę je dostarczyć?

Nasza firma zawsze stara się naprawić każde urządzenie które dostarczy nam klient. Jeśli urządzenie nie jest w całości to z pewnością czas naprawy się przedłuży, ponieważ nasz zespół musi dobrze przetestować urządzenie, mogą wiązać się z tym dodatkowe koszty.

Czy udzielają Państwo gwarancji na wykonane czynności naprawcze?

Tak. Gwarancje udzielamy na każdą usługę oraz na wymienione podzespoły od 3 do 6 miesięcy.

W jaki sposób mogę dostarczyć urządzenie do naprawy?

Najszybszy sposób na dostarczenie urządzenia do naprawy będzie odwiedzić nas osobiście w Poznaniu na ulicy Nowowiejskiego 7, jeśli usterka nie będzie poważna to wykonamy ją na miejscu. Drugi dobry sposób dostarczenia nam urządzenia do serwisu będzie wysyłka kurierem, nasz formularz naprawy jest podpięty do systemu kurierskiego. Po wypełnieniu formularza naprawy otrzymają Państwo dokument do wydruku dla kuriera.

Ile czasu zazwyczaj trwa naprawa mojego urządzenia?

98% wszystkich napraw w naszym serwisie realizujemy do 24 godzin. Jeśli pojawi się opóźnienie w naprawie lub będzie wymagana dopłata to zostaną Państwo poinformowani wiadomością e-mail z naszego systemu zarządzania zleceniami.

Czy zapisane kontakty w moim telefonie zostaną usunięte?

Jeśli uszkodzenie telefonu jest mechaniczne to danych w urządzeniu nigdy nie zerujemy. Polecamy wykonać kopię zapasową o ile istnieje taka możliwość, ponieważ nasz serwis nie bierze odpowiedzialności za utratę danych ani innych strat które mogą wystąpić.

Jeśli Państwo nie znalezli odpowiedzi na pytania to prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy zawarty w menu „Kontakt” lub zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu mieszczącego się przy ulicy Nowowiejskiego 7 w Poznaniu.