Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/iclinica/domains/naprawaiphone.wroclaw.pl/public_html/wp-content/themes/stanleywp/functions/function-extras.php on line 70
O Nas - iClinica - Pogwarancyjny serwis AppleiClinica – Pogwarancyjny serwis Apple

O Nas

Naprawa iPhone

Steve Jobs mawiał, że „potrzeba pasji i zaangażowania, żeby naprawdę dogłębnie coś zrozumieć, przeżuć, a nie tylko szybko przełknąć. Większość ludzi nie poświęca na to czasu.” – My – naprawie urządzeń Apple poświęcamy nie tylko czas, energię, ale też pasję. Na ich reperowaniu zjedliśmy zęby i śmiało możemy powiedzieć, że znamy je od podszewki. Dlatego powierzając nam swojego iPhone, zyskujesz pewność, że znajdzie się on w rękach doświadczonych profesjonalistów. Swoją pracę traktujemy serio – naprawa urządzeń Apple to nasza pasja, której oddajemy całe serce. Szybko zmieniające się trendy, wciąż nowe generacje sprzętu oraz różnorodne problemy, z jakimi przychodzą do nas klienci – to wszystko zachęca nas do stałego podnoszenia swoich kompetencji oraz do nieustannego doskonalenia umiejętności. Powierzony nam sprzęt, traktujemy jak swój i dbamy o niego z największą starannością.

 

iPhone

Dzięki temu, że pracujemy w zespole – żaden problem nie pozostaje nierozwiązany. Lubimy podejmować się wyzwań, które okazały się zbyt trudne dla innych serwisów – nie wierzysz? Sprawdź nas! Specjalizujemy się w naprawie absolutnie wszystkich wersji iPhone. Wymieniamy stłuczone szybki na całkiem nowe, dzięki czemu Twoje selfie rozbłyśnie nowym blaskiem;) Wymiana przycisków HOME i POWER to dla nas bułka z masłem. Z zamkniętymi oczami wymieniamy zużyte baterie i czyścimy telefony po zalaniu. Naszym atutem jest fakt, że wiele części zastępczych posiadamy na miejscu, dlatego powierzając nam swój sprzęt, możesz liczyć na naprawdę błyskawiczne działanie. Nasz serwis mieści się we Wrocławiu, ale jeśli mieszkasz w innej części kraju – nic straconego. Zepsuty sprzęt, bez absolutnie żadnej dopłaty, odbierzemy od Ciebie z pomocą kuriera UPS, a na miejscu zadbamy o niego z należytą starannością.